Winamp, iTunes Windows Media Player Real Player QuickTime

Niste primili ni jednu novu poruku

Bookmark:
RSS 1.0     RSS 2.0

Sveukupno pregleda: 374 - Sveukupno odgovora: 4

OBJAVLJENO OD: malacrnka na 11/23/2016 11:09:09

Prije svega....pozdrav svima i hvala vam sto ste uz nas......jer mi postojimo zahvaljujuci Vama

Da Vam nebi bilo monotono uz sadasnji program naseg radia.....zamolit cu vas da nam svojim misljenjem pomognete da napredujemo i budemo jos bolji....

Napisite i dajte svoje prijedloge sta biste voljeli slusati na radiu....ukljucujuci i muziku.....igre zabave....kvizove.....sta god vam padne na pamet a mislite da ce nam svima biti zabavnije....

Unaprijed Vam se zahvaljujem....jer smo svi mi.....JEDAN TIM

--------------------------------------------------------------
Bez muzike...zivot bi bio...greska !!!

OBJAVLJENO OD: Nesho79 on 11/25/2016 11:13:26

Veliki pozdrav za DJ ekipu....super ste u odabiru pesama....mogli bi da ubacite citanje horoskopa...hit dana,nedelje i meseca.....saljivih vesti....zanimljivosti iz sveta muzike, mode i filma iz sveta poznatih i svasta po nesto bi moglo biti zanimljivo .....

HRISTOS VASKRESE SVIM VERNICIMA.....
Povratah na vrh

OBJAVLJENO OD: Aleksandra on 07/08/2017 14:31:41

Meni ste najbolji,muzika vrhunska,različiti žanrovi, voditelji uvijek raspoloženi,domačinski dočekaju svakog člana ,ispunjavaju želje ... ostalo je sve do nas .. Od mene čista +.... Ja tu nebi ništa mjenjala jer ima dosta toga na forumima koji su slabbo posječeni... 

Povratah na vrh

OBJAVLJENO OD: Margo35 on 07/09/2017 17:22:45

Smatram voditelje radia, jednim od odgovornijih lica za posecenost sajtu. Postojeci voditelji iako nisu profesionalci ( barem ne vecina od njih), dobro odradjuju posao. Moj predlog je da se sto vise popune termini za voditelje radia da se muzicke zelje uopste ne limitiraju za sada, dok se ne poveca aktivnost clanova.

Povratah na vrh

OBJAVLJENO OD: Aleksandra on 07/26/2017 11:27:57

Ja ću se opet prikljućiti ovoj temi i stojim iza onoga što sam napisala u predhodnom komentaru.... Koncepcija sajta kao i programa je super i jako mi se dopada ali kada osjećate da vas ommaložavaju jer ste novi član onda vam se prosto ne ide na chat ...Ankete o voditeljima mi se ne dopadaju i za mene su svi dobri a obratila sam se opet zato što i ankete o članovima isto tako srvaraju razdor među članovima... Ovde sam isključivo radi prijateljstva i,druženja i dobrog raspoloženja ali primjećuje se da su razdvajaju u grupice ..Što se tiče muzičkih želja samo bi se trebale ispunjavati rođendaske,jer voditelji zaista imaju dobar izbor pjesama... Za mene poeni ništa ne znače a možda bi trebao neki kviz sa nekim određenim zadatkom da izvrši u korist sajta .. Driuznje, šala i dobro raspoloženje je cilj ovoga sajta a ne razdor i svaranje nekih grupica ...

Povratah na vrh
10/22/2018

*** SrceNaDlanu ***